• Czym jest company builder?

  Potrzebujesz pomocy w otwarciu firmy? Skorzystaj z usług company builders! Fabryki startupów to zupełnie nowe rozwiązanie na rynku usług biznesowych. Ich zadaniem jest pomoc w pierwszych etapach budowania działalności: zarówno od strony merytorycznej, jak i finansowej.

  Czytaj więcej
 • Firmy pożyczkowe mają nową bazę, w której Cię sprawdzą!

  Czasy, gdy firmy pozabankowe nie sprawdzały wnioskodawców, już dawno się skończyły. W jakich bazach zostaniesz sprawdzony, gdy zawnioskujesz o przyznanie tzw. chwilówki?

  Czytaj więcej
 • Gwarancja tanich połączeń w VoIP

  Telefonia internetowa wyrasta na poważnego konkurenta dla tradycyjnej telefonii stacjonarnej i komórkowej. Przyczyna takiego stanu rzeczy są przede wszystkim bardzo tanie połączenia krajowe i zagraniczne, z jakich może korzystać klient

  Czytaj więcej
 • Na czym polega wirtualne call center?

  Call center to określenie wykorzystywane w dzisiejszym marketingu szczególnie często. System ten pozwala na obsługę klienta na różnych etapach procesu sprzedażowego i posprzedażowego przy użyciu linii telefonicznej.

  Czytaj więcej
 • Jak kredyty pomagają rozwijać biznes

  Większość biznesmenów spotkała się z sytuacją, kiedy to zabrakło im pieniędzy na dalszy rozwój firmy. Czy należy wtedy poprzestawać z rozwojem? - Oczywiście, że nie. Należy poszukać zewnętrznych form finansowania, a najlepszym z nich jest kredyt bankowy.

  Czytaj więcej
 • Ulotki i plakaty jako sposób reklamy firmy

  Nie ulega wątpliwości, że przy dzisiejszych realiach rynkowych i niesłychanie ostrej konkurencji każda firma sprzedająca towary bądź usługi musi opracowywać odpowiednią strategię marketingową i sięgać po rozmaite formy reklamy.

  Czytaj więcej
 • Otwierasz firmę? Sprawdź, jakich artykułów biurowych nie powinno w niej zabraknąć!

  Wraz ze startem przedsiębiorstwa, rośnie zapotrzebowanie na różnego rodzaju materiały biurowe, które będą wykorzystywane na użytek firmy oraz do korespondencji. O jakich artykułach nie należy zapomnieć?

  Czytaj więcej