• Poleasingowy laptop Dell do użytku domowego - polecane modele

  Poleasingowe laptopy cieszą się ostatnimi czasy rosnącą popularnością. Bardzo rozbudowana oferta i możliwość nabycia dobrej klasy urządzeń w atrakcyjnej cenie przyciągają potencjalnych klientów. Zobacz, jakimi modelami warto się zainteresować, gdy przyjdzie nam wybierać laptopa poleasingowego.

  Czytaj więcej
 • Jak wybrać lokatę? Ranking lokat służy pomocą

  Rozpoczynając przygodę z oszczędzaniem, dobrze jest mieć świadomość, jak postępować, aby zmaksymalizować potencjalne zyski. Samo oszczędzanie, choć słuszne, nie zagwarantuje z automatu założonego sukcesu. Dlatego należy wybierać najlepsze produkty oszczędnościowe. Pomoże w tym ranking lokat.

  Czytaj więcej
 • BLIK - nowy sposób płatności

  Polska przoduje w technologiach usprawniających transakcje pieniężne, warto więc powiedzieć o sposobie płatności, który nie wymaga posiadania karty płatniczej, a jedynie smartfona. Co warto wiedzieć o polskim standardzie płatności BLIK?

  Czytaj więcej
 • Kredyt hipoteczny: czy można negocjować warunki z bankiem?

  Negocjacje z bankiem w sprawie kredytu hipotecznego są czymś jak najbardziej wskazanym. W dzisiejszych czasach instytucje finansowe rywalizują ze sobą o każdego klienta, który wyrazi chęć wzięcia takiego kredytu.

  Czytaj więcej
 • Jak korzystnie używać karty kredytowej?

  Karta kredytowa może z jednej strony wpakować swojego posiadacza w niemałe kłopoty, z drugiej natomiast pozwala trochę zarobić, jeśli używamy jej z głową. Z głową – to znaczy jak?

  Czytaj więcej
 • Kredyt mieszkaniowy dla oszczędnych

  Planujesz kupić mieszkanie, ale nie za bardzo wiesz, skąd wziąć pieniądze? Przeczytaj poniższy artykuł, w którym dzielimy się kilkoma wskazówkami dotyczącymi zaciągania kredytu mieszkaniowego.

  Czytaj więcej
 • Zakup dzieł sztuki

  Myślałeś kiedyś o inwestowaniu w dzieła sztuki? Ale jakie dzieła kupować? Jakie kryteria należy wziąć pod uwagę przy zakupie? Do kogo się zwrócić?

  Czytaj więcej