• Jak wybrać lokatę? Ranking lokat służy pomocą

  Rozpoczynając przygodę z oszczędzaniem, dobrze jest mieć świadomość, jak postępować, aby zmaksymalizować potencjalne zyski. Samo oszczędzanie, choć słuszne, nie zagwarantuje z automatu założonego sukcesu. Dlatego należy wybierać najlepsze produkty oszczędnościowe. Pomoże w tym ranking lokat.

  Czytaj więcej
 • BLIK - nowy sposób płatności

  Polska przoduje w technologiach usprawniających transakcje pieniężne, warto więc powiedzieć o sposobie płatności, który nie wymaga posiadania karty płatniczej, a jedynie smartfona. Co warto wiedzieć o polskim standardzie płatności BLIK?

  Czytaj więcej
 • Zaoszczędź na wymianie walut dzięki kantorom online

  Po wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej coraz więcej Polaków decyduje się na pracę w innym państwie, coraz więcej firm współpracuje z zagranicznymi kontrahentami, a także spora część naszych rodaków wyjeżdża z Polski w celach turystycznych.

  Czytaj więcej
 • Jak zarządzać domowym budżetem?

  Rozsądny plan działania połączony z konsekwencją to podstawa, by osiągnąć równowagę finansową w domowym budżecie, zaplanować wydatki i zaoszczędzić nieco gotówki na nieprzewidziane okoliczności.

  Czytaj więcej
 • Gdzie warto ulokować oszczędności?

  Przysłowiowa skarpeta czy materac to od dawna nie najlepsze miejsce na trzymanie pieniędzy - jeśli oczywiście mają być bezpieczne, a dodatkowo generować zysk. Co więc można z nimi zrobić?

  Czytaj więcej